آوجیلار– مناطق استانبول

Avcılar– Best Districts of Istanbul

آوجیلار که در همسایگی کوچوک چکمجه ، یاکوپلو، اسنیورت،باهچه شهیر  و دریایی مارمارا همسایه است ، طبق داده های سال 2018 ، 435،625 نفر جمعیت دارد. این واقعیت که این منطقه در بزرگراههای E-5 و TEM قرار دارد جنبش بزرگی را برای این منطقه جوان و تحصیل کرده به ارمغان آورده است. علاوه بر دانشگاه استانبول ، بسیاری از  موسسات آموزشی و دانشکده های منطقه ، آوجیلار را برای پیشرفت اقتصادی – اجتماعی فراهم کردند.

در محله آوجیلار 10 محله وجود دارد. اگرچه به نظر می رسد محله های جهانگیر و دنیزکوشلراز نظر موقعیت و ارزش به ویژه در مرکز شهر برجسته باشند ، آوجیلار یکی از مناطق محبوب سرمایه گذاری استانبول برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است.

مرکز جذابیت آوجیلار

خیابان مارمارا که در مرکز آن واقع شده است و فروشگاه هایش تقریباً در هر ساعت از روز بازو جلب توجه می کند ، خیابان مارمارا ، واقع در مرکز بندر Bathonea Antique Harbour City ، آتاتورک و هالوک پرک ، پارک ساحلی که می توانید در ساحل پیاده روی آرام داشته باشید و استراحت کمی داشته باشید. برخی از نقاط برجسته منطقه همیشه شلوغ و پر جنب و جوش هستند.

حمل و نقل

حمل و نقل در این منطقه  بسیار آسان است.زیرا محل عبور بزرگراه های TEM و E5 است. اگرچه از هر نقطه استانبول سرویس اتوبوسرانی منظم وجود دارد ، اما موثرترین و سریعترین راه برای رسیدن به منطقه ، متروبوست است. آوجیلارکه از طریق زمینی و همچنین از طریق دریا قابل دسترسی است ، در یک مکان مناسب برای حمل و نقل با کشتی در استانبول است.

خط مترو که دراین محدوده ​​توسعه خواهد یافت. اعلام شده است که به ایستگاه های  باجیلار  ، کوچوک چکمجه ، باشاک شهیر ، آوجیلار و اسنیورت خدمت خواهد کرد. پیش بینی می شود که استفاده گسترده از خطوط مترو و تراموا و توسعه پروژه های جدید ارزش املاک و مستغلات را در منطقه افزایش دهد.

آوجیلار که در 27 کیلومتری مرکز استانبول واقع شده است با خط ساحلی طولانی توجه را به خود جلب می کند. بیش از صد هتل ، متل و پانسیون در این منطقه وجود دارد. محله های این مرکز ، دنیزکوشلر ، آمبارلی و جهانگیر از نظر سرگرمی و زندگی اجتماعی از مناطق برجسته این منطقه هستند.

رستوران ها ی آوجیلار انواع سلیقه های را برآورده می کنند و غذاهای ترکی و خاورمیانه ای معمولاً برجسته هستند. شما می توانید ماهی های فصلی و پیش غذا را با قیمت های مناسب در مکان های با کیفیت در خط ساحلی مصرف کنید .

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات درآوجیلار

آوجیلار منطقه استانبول است که توجه خود را به مراکز صنعتی و فرصت های آموزشی جلب می کند. در آوجیلار خانه هایی برای فروش و اجاره مناسب تقریباً با هر بودجه یافت می شود. نزدیکی به موسسات آموزشی ، بیمارستان ها و امکانات حمل و نقل از عوامل تعیین کننده قیمت ها است. هنگامی که داده های بخشی بررسی می شود ، می توان دریافت که آوجیلار از نظر سرمایه گذاری یک منطقه بسیار سودآور است. پردیس آوجیلار از دانشگاه استانبول در مرکز واقع شده است. به همین دلیل ، کارمندان و دانشجویان دانشگاه ترجیح می دهند در منطقه اقامت داشته باشند. این امر با افزایش قیمت اجاره ، پتانسیل سرمایه گذاری را افزایش می دهد.

Join The Discussion

Compare listings

Compare