باهچه لیور -مناطق استانبول

Bahçelievler – Best Districts of Istanbul

مراکز خرید و بیمارستان های زیادی در اطراف باهچه لیولروجود دارد. باهچه لیولر یکی از مناطق استانبول با گسترده ترین شبکه حمل و نقل است و به لطف آن. این در میان اولین انتخاب بسیاری از سرمایه گذاران است.

باهچلیولر به خاطر مناطقی مانند یایلا ، سوزانلی ، ینیبوسنا ، هزندار ، باسن سیتسی ، شیرینوولر و کوچاسینان شناخته می شود.    باهچه لیولر یکی از قدیمی ترین شهرک های استانبول است. پردیس های دانشگاه ، مدارس ابتدایی و متوسطه ، بیمارستان ها و مراکز فرهنگی در طول سال خدمت می کنند.

متوسط ​​دما سالانه 13.5 درجه سانتی گراد ، متوسط ​​بالاترین دما 23.2 درجه سانتی گراد در جولای و متوسط ​​کمترین دما 5.1 درجه سانتی گراد در ژانویه است. به طور کلی ، دوره بارانی که از اواخر ماه اکتبر آغاز شده تا پایان ماه مارس ادامه دارد.

آیا می دانید تاسیس اولین کارخانه کک سازی ترکیه در باهچه لیولراست

در حالی که اقامت در باهچه لیولر، با مساحت 16.7 کیلومتر مربع ، می توانید به راحتی با مترو یا متروبوس به بسیاری از نقاط نه تنها طرف اروپایی بلکه آناتولی نیز برسید. باهچه لیولر؛ تا فرودگاه استانبول 40 کیلومتر و تا فرودگاه صبیحه گوکچن 57 کیلومتر فاصله دارد.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در باهچه لیولر

این محل در محل تقاطع مناطق مهمی مانند باکیرکوی ، باجیلار ، کوچوک چکمجه و گونگورن واقع شده است. در باهچه لیولر، بازار مسکن برای فروش در سال گذشته 1.98 درصد افزایش یافته است.

ینی بسنا ، چوبان چشمه ، کوجاسینان ، فوزی چاک ماک و جمهوریت با ارزش ترین محله ها در منطقه باهچه لیولربرای مسکن در پایان سال 2020 بودند. متوسط ​​فروش ملک مسکونی 105 متر مربع است.

بخش املاک و مستغلات به عنوان یک دروازه مهم سرمایه گذاری در این منطقه دیده می شود ، که به لطف امکانات پیشرفته روز به روز بر جمعیت آن افزوده می شود.

Join The Discussion

Compare listings

Compare