کارتال – مناطق استانبول

Kartal – Best Districts of Istanbul

این مکان در سمت آناتولی استانبول ، در ساحل دریای مرمره واقع شده است. کارتال بین مالتپه و پندیک در ساحل است. کوه آیدوس و تپه یاکاچیک ، بلندترین مکان استانبول ، در محدوده این منطقه واقع شده است. کارتال با خط ساحلی و نمای منحصر به فرد خود میزبان بسیاری از پروژه های مسکن مارک دار است.

رسیدن به نقاط مختلف استانبول از این منطقه بسیار عملی است. زیرا می توانید با عبور از اینجا خط مترو به دو منطقه مرکزی آناتولی مانند بوستانچی و کاداکوی بروید. پس از نقل و انتقالات در این خط ، می توانید با گزینه هایی مانند کشتی ، کشتی سریع و مارمارای به راحتی به قسمت اروپایی برسید.

ساحل کارتال ، تپه دراگوس و جنگل آیدوس به عنوان نقاط دیدنی کارتال خودنمایی می کنند. توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. مساحت پارک ها تقریباً 237.991 مترمربع در کارتال است. 61 پارک در بالای E-5 قرار دارند و 89 پارک دیگر در زیر E-5 واقع شده اند.

در طول سال رویدادهایی برای تأمین نیازهای فرهنگی اجتماعی مردم کارتال ترتیب داده شده است و به لطف این رویدادها ، این منطقه در سطح استانداردی قرار دارد که می تواند با کلانشهرها رقابت کند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در کارتال

کارتال یک منطقه ایده آل برای میهمانانی است که برای سفرهای کاری به استانبول می آیند و بیشتر وقت خود را درطرف آسیایی و افرادی که می خواهند نزدیک به فرودگاه صابیحا گوکچن سرمایه گذاری کنند سپری می کنند. اگر دوست دارید سفر کنید و می خواهید در کارتال زندگی کنید ، منطقی ترین گزینه این است که با هواپیما به فرودگاه بین المللی صابیحا گوکچن  استانبول بروید زیرا فاصله این فرودگاه تا کارتال فقط 10 کیلومتر است.

قیمت مسکن در سال گذشته 3.76 درصد در بازار مسکن کارتال افزایش یافته است. میانگین دوره استهلاک در منطقه کارتال 23 سال محاسبه می شود. از اواخر سال 2020 ، با ارزش ترین محله ها در استان کارتالاستانبول اورتا، یالی  ، سوآن لیک، اوعور موم جو و اسن تپه بودند. میانگین فروش ملک مسکونی 110 متر مربع است.

Join The Discussion

Compare listings

Compare