مال تپه – مناطق استانبول

Maltepe – Best Districts of Istanbul

مال تپه مجاور مناطق کادیکوی ، سانجاکتپه ، آتاشهیر و کارتال است. مال تپه  در آناتولی دریای مرمره واقع شده است. از آنجا که چهارمین منطقه بزرگ استانبول است ، منطقه ای بسیار شلوغ و پر رفت و آمد است. پروژه های مسکن و دفاتر مارک دار که در سالهای اخیر در مناطق نزدیک به بزرگراه E-5 سرعت بیشتری گرفته اند ، خصوصاً از نظر سرمایه گذاران خارجی توجه بسیاری را به خود جلب می کنند.

مجاورت ساحل مال تپه به اسکله دریا و خط جاده شلوغ از نظر حمل و نقل راحتی را فراهم می کند. علاوه بر این ، وسایل حمل و نقل با خط قطار در سالهای آینده حتی بیشتر خواهد شد. این باعث می شود مال تپه به گزینه مطلوب صاحبان خانه در طرف آسیایی تبدیل شود.

 مال تپه  تقریباً 7 کیلومتر تا دریای مرمره ساحل دارد. معبد باکیرلر (باکره ها) یکی از مکانهای بازدید در مال تپه است. این معبد در ساحل سوره پاشا واقع شده است. طبق اعتقاد یونان ، این معبد که در دریا واقع شده و دختران جوانی که می خواهند ازدواج کنند از آن بازدید می کنند ، بنای یادبود ویرجین ها قرار گرفت.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در مال تپه

وقتی قیمت های فعلی املاک و مستغلات در مال تپه بررسی می شود ، نمودارهای قیمت فروش در 8 سال گذشته 2.5 برابر در هر متر مربع افزایش یافته است. مال تپه یکی از مناطق مهم سرمایه گذاری استانبول است که در مناطق مختلف در حال افزایش است. قیمت مسکن در سال گذشته در بازار مسکن مال تپه برای فروش 1.94٪ افزایش یافته است. متوسط زمان استهلاک برای یک خانه 100 متر مربعی در منطقه مال تپه 23 سال است.

محله های آلتین تپه ، کوچوک یالی ، چینار ، یالی ، بالار باشی ، ایده آل تپه ، فیض اله  به دلیل همجواری با ساحل از نظر قیمت املاک و مستغلات مناطق محبوب هستند. از پایان سال 2020 ، با ارزش ترین محله ها در منطقه مال تپه برای مسکن ، باشی بیوک ، ایده آل تپه ، اسنکنت ، یالی و آلتین تپه هستند. میانگین فروش ملک مسکونی 110 متر مربع است.

Join The Discussion

Compare listings

Compare