توزلا– مناطق استانبول

توزلا شهری است که میزبان بزرگترین منطقه کشتی سازی در ترکیه است. همچنین توسط بسیاری از پروژه های مختلف مسکن با طبیعت و ساحل آن ارزیابی می شود. همچنین با 13 کیلومتر خط ساحلی ، توسعه امکانات حمل و نقل و موقعیت مکانی آن به دور از ازدحام و سر و صدای شهر ، ترجیح داده می شود. این منطقه یکی از نقاط برجسته به ویژه برای سرمایه گذاری است. توزلا جنوبی ترین نقطه استانبول است. این همسایگان با منطقه پندیک در شمال و غرب همسایه هستند. شرق آن منطقه چاعیراوا  در کوجاعلی  است. در جنوب دریای مرمره وجود دارد و این منطقه با 13 کیلومتر خط ساحلی به دریا متصل می شود.

با راه اندازی مجدد راه آهن در محدوده مارمارای می توانید از طریق مراکزی مانند پندیک ، کارتال ، مالتپه ، ایدالتپه به کادیکوی بروید. پیست فرمول 1 استانبول پارک ، دانشکده دریایی ITU ، مدارس کوچ  و دانشگاه، دانشگاه اوکان ، دانشگاه پیری ریس ، دانشگاه مدرسه صابانجی  ، مدرسه ذخیره نظامی (دانشکده پیاده نظام) و آکادمی نیروی دریایی از جمله مکان های مهم در توزلا هستند.

توزلا به دلیل مجاورت با فرودگاه بین المللی صابیحا گوکچن به ویژه برای جلسات تجاری ترجیح داده می شود. فاصله توزلا تا فرودگاه بین المللی استانبولصابیحا گوکچن  4 کیلومتر و تا ایستگاه اتوبوس اسکودار حرم 38 کیلومتر است.

آخرین نقطه استانبول در آناتولی است. توزلا این تحت تأثیر آب و هوای مارمارا  است. تابستان ها گرم و خشک است ، زمستان ها گرم و بارانی است. میانگین دمای سالانه آن 15 درجه سانتی گراد است. در زمستان ، درجه حرارت گاهی اوقات زیر صفر است. ماه های بهار بارانی است و از آوریل دما به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در توزلا

پروژه های جدید در محور کارتال ، پندیک و توزلا به دلیل قیمت مناسب در آناتولی استانبول ترجیح داده می شوند. متوسط مسکونی فروشی در این منطقه 110 متر مربع است. وقتی میانگین های سالانه مورد بررسی قرار می گیرند ، با ارزش ترین محله ها در منطقه توزلا برای مسکن از سال 2020 ، یایلا ، اوستاسیون ، اولیا چلبی ، فاتح ، آیدینلی هستند. قیمت مسکن در سال گذشته در بازار مسکن توزلا برای فروش 2.01٪ افزایش یافته است. متوسط دوره استهلاک در منطقه توزلا 20 سال است.

Join The Discussion

Compare listings

Compare