مزایای سرمایه گذاری در آپارتمان 1 + 1 چیست؟

What are the Advantages of Investing in a 1+1 Flat

علاقه افرادی که می خواهند در املاک و مستغلات به 1 + 1 آپارتمان در پروژه های مسکن مارک دار سرمایه گذاری کنند ، هر ساله افزایش می یابد. بنابراین چه ویژگی هایی باعث شده که آپارتمان های 1 + 1 بسیار ارزشمند باشند؟ چه کسی آپارتمان 1 + 1 را برای سرمایه گذاری در مسکن ترجیح می دهد؟

قیمت آپارتمان های 1 + 1 نسبت به آپارتمان های 2 + 1 یا 3 + 1 مقرون به صرفه تر است. بنابراین ، بدون نیاز به بودجه کلان ، می توان این آپارتمان ها را سرمایه گذاری کرد. علاوه بر این ، علاقه زیاد آپارتمان های 1 + 1 تضمین می کند که در اجاره اجاره مسکن مشکل خاصی وجود ندارد. فروش این نوع آپارتمان ها که می تواند در مدت زمان کوتاهی اجاره شود بسیار دشوار نیست. به طور خلاصه ، درآمد اجاره آپارتمان های 1 + 1 ، که از جمله پروژه های واجد شرایط هستند ، برای سرمایه گذار بسیار خوشایند است. آپارتمانهای 1 + 1 به دلیل مساحت کم ، زندگی اقتصادی دارند. در یک کلام ، قبض هایی مانند برق و گاز طبیعی کم است و گران نیست زیرا به استفاده کمتری از کالاها احتیاج دارد.

آپارتمان 1 + 1 در استانبول به چه معناست؟

موقعیت آپارتمان مهم است. اگر قصد خرید آپارتمان 1 + 1 از مراکز شهر را دارید ، اجاره آن راحت تر خواهد بود. از این نظر ، شما باید شرایط منطقه را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر دانشگاهی نزدیک به خانه وجود داشته باشد ، دانشجویان آن را ترجیح می دهند. اگر در نزدیکی شما یک مرکز تجاری وجود داشته باشد ، کارمندان می خواهند خانه را اجاره کنند. نه تنها منطقه بلکه دامنه سنی نیز مهم است. از آنجا که آپارتمان های 1 + 1 به طور کلی توسط جوانان اجاره می شود ، شما باید در مورد جمعیت شناسی جمعیت محل اطلاعات کسب کنید.

به آپارتمانهای 1 + 1 ارزان قیمت تمایل داشته باشید

A

تقریباً همه پروژه ها دارای 1 + 1 آپارتمان هستند. در حالی که مشغول سرمایه گذاری هستید ، می توانید مراقب باشید خانه های لوکس خریداری نکنید. این آپارتمانهای لوکس ممکن است هزینه های بالاتر و قیمت اجاره بالاتری نسبت به بقیه داشته باشند. این معیار می تواند مشکلی ایجاد کند هم زمانی که می خواهید خانه خود را اجاره کنید و هم بفروشید. در عین حال ، اگر تفاوت زیادی بین مبلغی که برای این آپارتمان لوکس پرداخت خواهید کرد و مبلغی که برای یک خانه مقرون به صرفه پرداخت خواهید کرد ، خرید دو آپارتمان از مزایای بیشتری برخوردار است.

قیمت اجاره و قیمت فروش دو خانه در هر صورت بیش از یک خانه خواهد بود. آپارتمانهایی که هزینه بالایی دارند هنگام اجاره دادن مشکلی ایجاد می کنند. همچنین باید در نظر بگیرید که هزینه دوره ای را که اجاره نمی کنید پرداخت خواهید کرد. بنابراین ، می توانید انتخاب کنید که در کدام خانه می خواهید سرمایه گذاری کنید.

Join The Discussion

Compare listings

Compare