بی علو – مناطق استانبول

Beyoğlu – Best Districts of Istanbul

بی علو با ساختارهای معماری ، زیبایی های تاریخی و طبیعی خود را تحت تأثیر قرار می دهد. بیو علو مکان های بی شماری برای بازدید و دیدن دارد و شاید لازم باشد چند روز به این موضوع بپردازید. نام خود را از منطقه بی علو گرفته است ، همچنین به پرا معروف است ، منطقه ای که توسط خیابان ایستیکلال بین تونل و تکسیم تعیین شده و خیابان های باز شده به آن را پوشش می دهد. بی علو ، با مساحت 8.76 کیلومتر مربع ، یک شهرک متشکل از 45 محله و تقریباً 233 هزار نفر ساکن است. از آنجا که یک مرکز تجاری ، تفریحی و فرهنگی است ، جمعیت شبانه روزی این منطقه به چندین میلیون نفر می رسد.

خیابان ایستیکلال و خیابان های اطراف آن را می توان نه تنها مرکز بی علو بلکه استانبول دانست. امکانات موجود در منطقه ای که رویدادهای مختلف فرهنگی در آن برگزار می شود ، این منطقه را به یک مرکز فرهنگ و هنر تبدیل می کند. امروزه ، بی علو یکی از مناطق پر جنب و جوش و مورد علاقه استانبول است که در آن هتل های بزرگ ، تئاتر ، سینما ، مدارس ، کنسولگری ها ، مراکز فرهنگی خارجی و گالری های هنری وجود دارد.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در بی علو 
بیو اوغلو این منطقه تاریخی است که میزبان خیابان ایستیکلال، برج گالاتا ، میدان تکسیم  و بسیاری از جاذبه های گردشگری دیگر است. از نظر سکونت گاه یکی از مناطق بسیار پسندیده امروزی است. قیمت املاک و مستغلات با توجه به اندازه و منطقه در بی علو متفاوت است. قیمت مسکن برای فروش در سال گذشته در بازار مسکن بی علو 1.2 درصد افزایش یافته است. دوره استهلاک در منطقه 12 سال محاسبه می شود. از سال 2020 ، با ارزش ترین محله ها در منطقه بی علو برای مسکن کلیچالی پاشا  ، ایستکلال ، مویدزاده ،عمر آوینی  و کایون جو کولویو  هستند. متوسط ​​فروش ملک مسکونی 100 متر مربع است.

Join The Discussion

Compare listings

Compare