سانجاکتپه – مناطق استانبول

Sancaktepe – Best Districts of Istanbul

منطقه سانجاکتپه امروز با فتح سامندیرا توسط اورهان قاضی در سال 1328 توسط مردم ترکیه فتح شد. دو عنصر اصلی که سانجاکتپه را تشکیل می دهند سامندیرا و ساریگازی هستند. سانجاکتپه از اوایل با منطقه تفریحی و کاخ های تابستانی خود در پیش زمینه قرار داشته است.

 دراین محدوده یک منطقه از  بزرگترین بیمارستان های شهری ترکیه و اروپا ساخته می شود. جاده های ارتباطی پل 3 از سانجاکتپه می گذرد. خطوط مترو در حال گسترش است. ویژگی های مشابه توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. سانجاکتپه یکی از شهرهای بزرگ استانبول با 436 047 سکنه بر اساس داده های سال 2019 موسسه آماری ترکیه است. این منطقه که 62.41 کیلومتر مربع مساحت دارد ، 414.143 نفر جمعیت دارد و در مجموع 19 محله وجود دارد.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در سانجاکتپه

سانجاکتپه مجاور مناطق کادیکوی ، مالتپه ، آتاشهیر و کارتال است. سانجاکتپه در آناتولی استانبول واقع شده است. در سانجاکتپه که یکی از مناطق مهم استانبول است ، مشاهده می شود که علاقه به پروژه های مارک دار به ویژه در قسمت های نزدیک به نقاط حمل و نقل افزایش یافته است. این منطقه که مورد علاقه سرمایه گذاران نیز است ، همچنان به سود خود ادامه می دهد.

نزدیکی سانجاکتپه به فرودگاهصابیحا گوکچن ممکن است دلیل اصلی علاقه به این منطقه باشد. به لطف بزرگراه  و جاده ارتباطی تم – کارتال  به راحتی می توان به این منطقه رسید. قیمت مسکن در سال گذشته 3.02٪ در بازار مسکن سانجاکتپه برای فروش افزایش یافت. متوسط زمان استهلاک در منطقه سانجاکتپه 21 سال است. از اواخر سال 2020 ، با ارزش ترین محله ها در منطقه سانجاکتپه برای اسکان ، آک پینار ، ایوپ سلطان  ، ویسل کارانی  ،هیلال  و ینی دوعان  بودند. متوسط فروش ملک مسکونی 115 متر مربع است.

Join The Discussion

Compare listings

Compare