فرصت های ارائه شده توسط گذرنامه ترکیه به خارجی ها چیست؟

Benefits of Turkish Passport

جمهوری ترکیه به خارجیانی که 250،000 دلار در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند ، تابعیت مستقیم می دهد و نه اجازه اقامت. به ویژه ، جغرافیای خاورمیانه با ایده حفظ سبک زندگی اسلامی و انتقال سرمایه های آنها به یک کشور امن و همچنین مقدار معقول ، به این برنامه گذرنامه دوم علاقه نشان می دهد.

افرادی که می خواهند با سرمایه گذاری در همه دنیا تابعیت دوم را بدست آورند ، اولاً به کشوری با گذرنامه قوی تر از کشورشان مراجعه می کنند. ترکیه از این نقطه کاملاً سودمند است. گذرنامه ترکیه؛ این سفر به بیش از 110 کشور جهان بدون ویزا امکان پذیر است. از طرف دیگر ، شهروندان ترکیه می توانند با شناسنامه خود وارد جمهوری ترک قبرس شمالی شوند و حق حرکت آزاد در این کشور را دارند.

بدون درخواست ویزا می توانید به بسیاری از کشورها سفر کنید. بیشتر این کشورها به شهروندان ترکیه اجازه می دهند 30 تا 90 روز بدون نیاز به ویزا سفر کنند. بعلاوه ، برخی از کشورها هنگام ورود به کشور یا در نتیجه درخواست آنلاین ، ویزا نیز صادر می کنند.

مزایای اخذ تابعیت ترکیه چیست؟

شریک زندگی شما و کلیه فرزندان زیر 18 سال شما می توانند در کنار شما شهروندان ترکیه باشند. هنگام درخواست تابعیت ، نیازی به اعلام دارایی یا درآمد ملموسی که در سایر کشورها دارید ندارید.

برای واجد شرایط بودن برای تابعیت ، لازم نیست مدتی مشخص در ترکیه زندگی کنید. به محض دریافت اجازه اقامت ، می توانید به زندگی در خارج از کشور ادامه دهید و درخواست تابعیت دهید.

پس از 3 سال نگه داشتن سرمایه خود ، می توانید آن را به پول نقد تبدیل کنید. بازار املاک و مستغلات ترکیه به طور متوسط سالانه 12 درصد ارزش سرمایه دارد. قیمت املاک در استانبول سالانه 20-25 درصد افزایش می یابد.

طبق سیستم شهروندی از طریق سرمایه گذاری ، در ترکیه ، حداقل 250،000 دلار برای خرید ملک یا نیاز به حداقل 500،000 USD سرمایه گذاری. تابعیت ترکیه به این خارجی ها اعطا می شود به شرطی که 3 سال سرمایه گذاری خود را لمس نکنند. هنگام خرید املاک و مستغلات برای بدست آوردن تابعیت از طریق سرمایه گذاری ، تیم مشاوره و فروش حرفه ای Realista Turkey از ابتدا تا انتهای این روند (تا زمان دریافت تابعیت ترکیه و گذرنامه ترکیه) با شما هستند.

اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری در مورد فرصت های ارائه شده توسط گذرنامه ترکیه به خارجی ها کسب کنید ؛ شما می توانید از طریق فرم تماس با ما و آدرس ایمیل ما تماس بگیرید ، و می توانید سوالات خود را از ما بپرسید.

Join The Discussion

Compare listings

Compare